Vizyon & Misyon

WİFİBER olarak 11 yıldır internet sektöründe olan biz, TURGUTLU çevresinde internet'in problemli oluşumundan dolayı 2016 yılında WIFIBER LTD. STI. firmasını kurarak kurumsal ve bireysel müşterilerine istenilen hızda, kablosuz fiber internet hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

WIFIBER olarak kulladığımız ürünler dünya markası olan Juniper, DELL, Cisco, Motorola ve Mikrotik ürünüdür. Türkiye de şuanda sadece firmamızın kullandığı ürünler özel olarak yurt dışı üzerinden getirilmektedir. Düşük enerji ihtiyacı ile (1 Ampülden daha düşüktür) kilometrelerce veriyi sorunsuz bir şekilde taşıyabilir. Kullandığımız cihazlar kesinlikle baz istasyonları gibi insanlara zarar vermemektedir.

WIFIBER, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine en kısa süre içerisinde yanıt vermektedir.

Türk Telekom, Super Online olmak üzere 2 farklı fiber ile bağlantılıdır. Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye'nin önde gelen veri merkezlerinden birine sahiptir. Wifiber Ripe üzerinden LIR yetkisine sahip sayılı Türkiye firmalarından biridir.

24 saat izlenen fiber kulemiz tüm pop noktalarımız yazılımlar yardımı ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözlemlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimlerimiz ve hat grafiklerimiz 24 saat yetkili personeller tarafından izlenmektedir.

Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 11 yıldır sizlere kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermek adına 7/24 çalışmaktayız, size sadece bir telefon kadar uzağız...

Firma Bilgileri

Firma Ünvanı : WIFIBER HAB. TEK. İLET. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi : Turgutlu Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 811 054 4244
Firma Adresi : YILMAZLAR MAHALLESİ GÜNEŞ SOKAK NO 23/D - TURGUTLU / MANİSA

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları iletişim bölümümüzden bize ulaştırabilirsiniz.