Sizler için ÖZEL KAMERA Seçenekleri

Port sorunu yok, telefon derdiniz yok %100 fiber erişim ile 1080P kalitesinde görüntü aktarma

Download Upload Aylık Trafik Özel IP Adresi Aylık Ücret
FIBERNET 2/2 Mbit 2 Mbit 2 Mbit Limitsiz Opiyonel 39,90 TL İletişim Kur
FIBERNET 3/3 Mbit 3 Mbit 3 Mbit Limitsiz Opiyonel 49,90 TL İletişim Kur
FIBERNET 5/1 Mbit 5 Mbit 1 Mbit Limitsiz 89,90 TL İletişim Kur
FIBERNET 5/5 Mbit 5 Mbit 5 Mbit Limitsiz 129,90 TL İletişim Kur

Wifiber hizmetlerinin tümünü %100 yedekli olarak Türk Telekom ve Super Online fiber alt yapısı ile sunar ve kesinlikle fiber dışında bir hizmet ile dağıtım yapmaz.

Ova olarak alınan tüm paketlerimizde AKN (Adil Kullanım Noktası) mevcut değildir. Tüm paketler limitsiz olarak sunulmaktadır.

Ova olan tüm paketlerimizde özel ip adresi ücretsiz olarak tahsis edilmektedir.

Hizmet almak için neden wifiber seçmelisiniz ?

Bizler sizlere hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız peki siz ürünlerimizi denediniz mi ?

Uptime

Tüm sunucularımız 7/24 anlık olarak izlenmekte ve kontrolleri sağlanmaktadır. Kalite ve güvenden taviz vermeyen adrestesiniz.

Güvenlik

Tüm kullanıcılarımızın bağlı olduğu anten ve router'lar en son teknolojiyi kullanan güvenlik yazılımları ile taranmakta ve realtime olarak izlenmektedir.

Kolay Yönetim

Yeni arayüzümüz ile tüm servislerinizin ve faturalarınızın yönetimi kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmiştir.

Aktivasyon

Tüm hizmetlerimizde keşif sonrasında dağıtım noktalarımızdan birine yeni bir anten ile eşleştirme yapılarak aynı gün içerisinde hizmet aktif edilmektedir.

Online Ödeme

Kredi kartınız ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme yapılan hizmetleriniz ödeme sonrasında sistem tarafından askıdaysa aktif edilecektir.

Çözüm Ortağınız

Tüm vermiş olduğu hizmet ve servislerinde maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutularak MX80 Router, Mikrotik Router ve Mikrotik antenler ile sağlanmaktadır.

Kesintisiz Kolaylık

Wifiber ailesi olarak sizlere çalışan modern veri merkezi ile kesintisiz kolaylıklar sunuyoruz. Juniper network cihazlarımız ve cloud alt yapımız ile sizlere sakin bir hayat sunuyoruz.

Teknik Destek

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak teknik yada diğer konularda 7/24 destek ekibimize ulaşabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Neden Sektörün Önde Gelen İnternet Servis Sağlayıcıyız ?

10 yılı aşkın tecrübesi ile bu sektörde belirli bir yerini almış ve tecrübeye kavuşmuş bulunuyoruz.

Kendine Ait Veri Merkezi

Wifiber tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına hizmetlerini ve servislerini kendine ait veri merkezi üzerinden sağlamaktadır.

7/24 Yerinde İzleme

Tüm veri merkezimiz, sıcaklık, nem ve güvenlik kameraları ile anlık olarak izlenmektedir.

Destek Merkezi

Bizimle ne zaman irtibat kurmak isterseniz sitemiz üzerinden destek göndermeniz yeterlidir, teknik ekibimiz en kısa sürede probleminizi çözecek ve sizlere bilgi verecektir.

© Tüm Hakları saklıdır 2008 - 2019 - All Rights Reserved.